TUTVUSTUS

Import Auto – Sinu sõltumatu Volvo spetsialist!


Oleme Eestis esmakordselt võtnud kasutusele termini Sõltumatu Volvo Spetsialist (Independent Volvo Specialist) mis hõlmab kogu meie ettevõtte poolt pakutavat teenustepaketti – Volvo sõiduautode müük, hooldus, varuosad ja lisavarustus ning kõik seotud tugiteenused.

Sõltumatu Volvo spetsialist – mida see tähendab Sinu jaoks? Eelkõige, seda et saad meilt tervikliku kvaliteetse teenuse mille tagame läbi kindlale margile spetsialiseerumisega. Olles aastaid Volvo kaubamärki austanud, usume, et saame oma teadmiste ja kogemustega olla Sulle usaldusväärne partner.

Termin Sõtumatu Volvo Spetsialist aitab meil eristuda ametlikust esindusest, austades sellega ametlikku Volvo kaubamärki.

Meie autosalongist leiate meie poolt hoolega valitud, eranditult originaalläbisõiduga ning korraliku hooldusajalooga sõidukid. Oleme pühendunud leidmaks sõidukeid, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Olles kindlad meie kasutatud sõidukite kvaliteedis, anname neile omalt poolt kuni 2 aasta pikkuse Import Auto lisagarantii.

Meie missiooniks on eristuda teistest automüüjatest, pakkudes kliendile ausat ja läbipaistvat toodet ning teenust, seadmata seejuures odavaimat hinda alati esikohale.

Eelnevad kogemused ei tohiks seada piire Sinu ootustele!